Dziedināšana  ir mans veids, kā cilvēkos vairot veselību un gaismu. Saslēdzoties ar Augstākiem spēkiem, ar gaišredzību saņemu informāciju par cilvēku, vai kādu situāciju viņa dzīvē. Savukārt, kad manas rokas pieskaras cilvēkam, tās intuitīvi atrod enerģētiski netīrās un slimās ķermeņa vietas. Tad, uzmanīgi ieklausoties savās rokās un Gaismas spēkos, sekoju tam, cik ilgi un kādā veidā tobrīd drīkstu enerģētiski attīrīt, masēt un dziedināt.

33 gados man izteikti sāka aktivizēties gaišredzība un dziedināšanas spēja, taču jau bērnībā es redzēju enerģijas un manās rokās griezās svārsts. Man vienmēr gribējies izprast sevi, tāpēc ceļā uz to esmu daudz lasījusi, izmēģinājusi vairākas reliģiskās un garīgās prakses, dažādus kursus, kā arī man viegli izdodas meditēt un strādāt ar enerģijām. Taču atbildi tam, kas esmu, un tam, kas ir mans sirds ceļš, atradu tikai ieklausoties sevī un izprotot pati sevi.

Vislabāk varu palīdzēt dziedinot ķermeni un dvēseli, sakārtojot enerģijas. Ceļā uz to, esmu apguvusi gan klasisko masāžu, gan funkcionālo anatomiju, gan Austrumu dziedināšanas un dvēseles dziedināšanas veidus. Taču dziedinu es tikai pēc savas individuālas metodes- uzticoties savām rokām, intuīcijai un Augstākiem spēkiem.

Vairākus gadus sniedzu arī individuālās online konsultācijas, jo ar gaišredzību man izdodas nolasīt informāciju par pagātni, tagadni un nākotni.

Kā arī vadu nodarbības un meditācijas, lai palīdzētu katram ieklausities sevī, izprast sevi un savu veselību.

Esmu gatava no sirds palīdzēt tiem, kas vēlas ienest gaismu savā dzīvē, izprast sevi un uzlabot veselību. Jo pēc savas pieredzes zinu, ka no jebkuras bedres var izkāpt ārā, izprotot savu slimību un sevi- var izveseļoties!

Vairāk informacijas varat uzzināt pa tel. nr. +371 26490662 vai facebook.com lapā: Dziedinošā telpa.