Dziedinošās masāžas ir mans veids, kā cilvēkos vairot gaismu, mīlestību un veselību. Jo kad manas rokas pieskaras cilvēkam, tās pašas zina, ko tām darīt. Saslēdzoties ar Augstākiem spēkiem, ar gaišredzību saņemu informāciju par cilvēku vai kādu situāciju viņa dzīvē. Savukārt manas rokas intuitīvi atrod enerģētiski netīrās un slimās ķermeņa vietas. Tad, uzmanīgi ieklausoties savās rokās un Gaismas spēkos, sekoju tam, cik ilgi un kādā veidā tobrīd drīkstu enerģētiski attīrīt un masēt.

33 gados man izteikti sāka aktivizēties gaišredzība un dziedināšanas spēja, taču jau bērnībā es redzēju enerģijas un manās rokās griezās svārsts. Man vienmēr gribējies izprast sevi, tāpēc ceļā uz to esmu daudz lasījusi, izmēģinājusi vairākas reliģiskās un garīgās prakses. Man viegli izdodas meditēt, strādāt ar enerģijām. Vairākus gadus arī liku Taro kārtis, jo man izdodas nolasīt informāciju par pagātni, tagadni un nākotni. Taču dziedināt ir mans patiesais dvēseles aicinājums. Tāpēc, esmu apguvusi gan klasisko masāžu, gan Austrumu dziedināšanas veidus. Taču dziedinu es tikai pēc savas individuālas metodes- uzticoties savām rokām un Augstākiem spēkiem.

Esmu gatava no sirds palīdzēt visiem, kas vēlas ienest gaismu savā dzīvē un uzlabot veselību. Jo pēc savas pieredzes zinu, ka no jebkuras bedres var izkāpt gaismā, izprotot savu slimību un sevi- var izveseļoties!

Dziedinošām masāžām var pieteikties pa tel. nr. +371 26490662 vai facebook.com lapā: Dziedinošās masāžas.

8df315.jpgc7be6c.jpg1f22b8.jpg 

Ar mīlestību, Dace D-D