Dziedinošās masāžas ir mans veids, kā cilvēkos vairot gaismu, mīlestību un veselību. Jo kad manas rokas pieskaras cilvēkam, tās pašas zina, ko tām darīt. Saslēdzoties ar Augstākiem spēkiem, ar gaišredzību saņemu informāciju par cilvēku vai kādu situāciju viņa dzīvē. Savukārt manas rokas atrod enerģētiski netīrās un slimās ķermeņa vietas. Tad, uzmanīgi ieklausoties savās rokās un Gaismas spēkos, sekoju tam, cik ilgi un kādā veidā tobrīd drīkstu tīrīt un masēt.

33 gados man izteikti sāka aktivizēties gaišredzība un dziedināšanas spēja, taču jau bērnībā es redzēju savādāk un manās rokās griezās svārsts. Man vienmēr gribējies izprast sevi, tāpēc ceļā uz to esmu daudz lasījusi, izmēģinājusi vairākas reliģiskās un garīgās prakses. Man viegli izdodas meditēt, strādāt ar enerģijām, nolasīt informāciju par pagātni, tagadni un nākotni. Lai palīdzētu citiem esmu apguvusi gan klasisko masāžu, gan Austrumu dziedniecisko masāžu. Taču strādāju tikai pēc savas individuālas metodes- uzticoties savām rokām un Augstākiem spēkiem.

Esmu gatava no sirds palīdzēt tiem, kas vēlas ienest gaismu savā dzīvē un uzlabot veselību. Jo pēc savas pieredzes zinu, ka no jebkuras bedres var izkāpt gaismā, izprotot savu slimību un sevi- var izveseļoties!

Dziedinošās masāžām var pieteikties šeit: Dziedinošās masāžas.

Facebook.com lapa: Dziedinošās masāžas

8df315.jpgc7be6c.jpg1f22b8.jpg 

Ar cieņu, Dace D-D