Dziedinošās masāžas ir mans veids, kā cilvēkos vairot gaismu, mīlestību un veselību. Jo kad manas rokas pieskaras cilvēkam, tās pašas zina, ko tām darīt. Saslēdzoties ar Augstākiem spēkiem, ar gaišredzību saņemu informāciju par cilvēku vai kādu situāciju viņa dzīvē. Savukārt manas rokas intuitīvi atrod enerģētiski netīrās un slimās ķermeņa vietas. Tad, uzmanīgi ieklausoties savās rokās un Gaismas spēkos, sekoju tam, cik ilgi un kādā veidā tobrīd drīkstu enerģētiski attīrīt un masēt.

33 gados man izteikti sāka aktivizēties gaišredzība un dziedināšanas spēja, taču jau bērnībā es redzēju enerģijas un manās rokās griezās svārsts. Man vienmēr gribējies izprast sevi, tāpēc ceļā uz to esmu daudz lasījusi, izmēģinājusi vairākas reliģiskās un garīgās prakses, dažādus kursus, kā arī man viegli izdodas meditēt un strādāt ar enerģijām. Taču atbildi, kas esmu un kas ir mans sirds ceļš, atradu tikai ieklausoties sevī un izprotot pati sevi.

Vislabāk varu palīdzēt dziedinot ķermeni un dvēseli, sakārtojot enerģijas. Ceļā uz to, esmu apguvusi gan klasisko masāžu, gan funkcionālo anatomiju, gan Austrumu dziedināšanas un dvēseles dziedināšanas veidus. Taču dziedinu es tikai pēc savas individuālas metodes- uzticoties savām rokām, intuīcijai un Augstākiem spēkiem.

Vairākus gadus sniedzu arī individuālās konsultācijas, jo ar gaišredzību izdodas nolasīt informāciju par pagātni, tagadni un nākotni. Pēdējos gadus vadu arī nodarbības un meditācijas, lai palīdzētu katram ieklausities sevī, izprast sevi un savu veselību.

Esmu gatava no sirds palīdzēt tiem, kas vēlas ienest gaismu savā dzīvē, izprast sevi un uzlabot veselību. Jo pēc savas pieredzes zinu, ka no jebkuras bedres var izkāpt ārā, izprotot savu slimību un sevi- var izveseļoties!

Dziedinošām masāžām var pieteikties pa tel. nr. +371 26490662 vai facebook.com lapā: Dziedinošās masāžas.

8df315.jpgc7be6c.jpg1f22b8.jpg 

Ar mīlestību, Dace D-D